DKK CORAZ BLIŻEJ ŚWIĄT

We wszystkich zakątkach Polski widać przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Ludzie krzątają się, sprzątając mieszkania, robiąc zakupy, dekorując swoje domy i miejsca pracy. W sklepach, urzędach, szkołach widać choinki, światełka, bombki, gwiazdy i szopki.
Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki działający w naszym gimnazjum także przystąpił z zapałem do przygotowań świątecznych. Poniedziałkowe popołudnie przeznaczył na warsztaty.
Każdy z uczestników zajęć wykonał świąteczny świecznik „słoik”. Ciekawe pomysły i literackie inspiracje gimnazjalistów zachwycały wszystkich obecnych. Prace naszych uczniów z pewnością ozdobią ich domy albo będą doskonałym prezentem dla bliskich.
Świąteczne warsztaty weszły już w tradycję spotkań DKK. W ubiegłym roku klubowicze wykonywali fantazyjne stroiki ze starych książek.
Instruktorem warsztatów była p. J.Więcław.
Z ciekawością czekamy na kolejne spotkanie klubu.
Szkolny koordynator DKK E.Wołoszyn