Festiwal Piosenki Anglojęzycznej

Tradycyjnie, jak co roku, doznaliśmy w szkole szoku,
Gdyż nasi uczniowie wspaniali, cudownie się do występów przygotowali
I zorganizowali nam dzień wesoły, rozsławiając imię szkoły.
Teraz cały Chojnów wie, jak Jedynka bawi się!

22 maja 2013r. zaprosiliśmy uczniów klas szóstych szkół podstawowych do wspólnego świętowania Dnia Europejskiego, którego organizacja stała się już naszą szkolną tradycją. Szóstoklasiści mieli okazję poznać naszą szkołę, którą zaprezentowała im pani Bona Szaban, pouczyć się języka angielskiego wraz z Aleksandra Najdą z kl. IIc oraz spróbować swoich sił w konkursie języka angielskiego „English for Kids”. Spośród uczestników konkursu wyłoniono trzech laureatów:
I miejsce Arkadiusz Ligas ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie
II miejsce Kacper Jaworski ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie
III miejsce Karolina Pirożek ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a ich nauczycielce, pani Justynie Dziubak- Sobiechowskiej, życzymy wielu dalszych sukcesów zawodowych. Za udział dziękujemy także nauczycielom i uczniom ze Szkoły Podstawowej w Rokitkach oraz w Budziwojwie. Mamy nadzieję, że spotkamy się znowu za rok, aby jeszcze raz wspólnie bawić się językami obcymi.

ang

W Miejskim Domu Kultury w Chojnowie zaprezentowaliśmy nasze umiejętności taneczne, wokalne oraz satyryczne. Zatańczył dla nas zespół Dżajf, prowadzony przez panią Małgorzatę Urodę oraz Sandra Spirydowicz i Stasia Jansh z kl. Ia. Płakaliśmy ze śmiechu podczas występu kabaretowego Aleksandra Bernata i Tycjana Mihułki z kl. IIIa, przygotowanego pod opieką pani Anny Strałki i pana Dariusza Wołoszyna.
kaba

Podczas nagradzania występów wokalnych jury miało trudny orzech do zgryzienia, postanowiło więc przyznać miejsce III oraz ex aequo miejsce I. Przedstawiamy wam laureatów:
I miejsce – Natalia Kondziołka z kl. IIb, za wykonanie piosenki zespołu Mattafix pt. „Big City Life” przy gitarowym akompaniamencie pana Tomasza Susmęda
natk
Danuta Leonhardt z kl. IIIb, za wykonanie piosenki Kelly Clarkson pt. „Because of You”
danl
III miejsce- klasa II a, za wykonanie piosenki Bruno Mars’a pt. „Billionaire”
bil
W dniu dzisiejszym ogłosiliśmy również wyniki szkolnego konkursu języka z angielskiego dla gimnazjalistów, który odbył się 20 i 21 maja 2013r. Oto laureaci:
w kategorii klas pierwszych:
I miejsce Michał Nowak z kl. I a
II miejsce Łukasz Faluta z kl. I a