Fizyka i chemia :D

Dnia 20 maja 2014 roku w nasze szkolne progi zawitali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4. Zaproszeni goście mogli bliżej zapoznać się z zasadami fizyki, a także poczuć się jak prawdziwi chemicy. Uczniowie naszej szkoły mieli niezwykle trudne zadanie, a mianowicie mieli zaprezentować swojej publiczności, że chemia czy też fizyka to przedmioty, które można polubić oraz poznać je za pomocą różnych doświadczeń. Myślę, że gimnazjaliści stanęli na wysokości zadania, zaprezentowane przez nich ciekawostki fizyczne, różne doświadczenia z zakresu fizyki, chemii oraz wywiad z tajemniczym Albertem Einsteinem przybliżyły naszym szóstoklasistom te przedmioty nauczania w gimnazjum, a ponad to udowodnili, że fizykę i chemię da się lubić. Cały dzień upłyną w miłej, wesołej atmosferze za co należą się podziękowania naszym wspaniałym nauczycielkom: p. Wandzie Hoszowskiej i p. Iwonie Rup. Wszystkich, których ominęła ta niesamowita zabawa zapraszamy serdecznie za rok :).

0 replies