Jaba Daba Duu

8 października Gimnazjum nr 1 ogarnęło szaleństwo. Na sali gimnastycznej rozbiło obóz jaskiniowców. Słychać było odgłosy prehistorycznych zwierząt i melodie ze znanych „Flinstonów”
Zaproszono pierwszoklasistów, by poddać ich próbom wytrwałości, sprytu, i męstwa.Jednak zanim to wystąpiło sami zaprezentowali klasowe talenty.
Po udanych występach czekały ich plemienne boje. wskakiwali na rozhuśtaną lianę, narażali swe życie rzucając jaja do gniazda pterodaktyla. Grali w kości,przeciągali linę, by wreszcie zbudować legowisko dla współplemieńców.
Konkurencje uświetniały zabawy ludyczne przygotowane dla wszystkich uczestników.
Część artystyczną zakończył pokaz szkolnego koła aerobiku sportowego.
Po zmaganiach pełnych żartów i śmiechu pierwszoklasiści przystąpili do ślubowania.

Od tej pory są już pełnoprawnymi uczniami Gimnazjum nr 1.
Gratulujemy i witamy w naszym gronie.

Zdjęcia w galerii dzięki portalowi chojnow.pl