Karaoke niepełnosprawnych

W dniu dzisiejszym w sali widowiskowej nowo otwartego Domu Kultury w Chojnowie młodzież naszego gimnazjum miała przyjemność pomagać w zorganizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Chojnowie konkursu piosenki „Karaoke Niepełnosprawnych”.
W przeglądzie udział wzięli uczestnicy z takich placówek jak Warsztaty Terapii Zajęciowej z Złotoryi, Legnicy, Bolesławca, Jawora, Świerzawy i Chojnowa oraz Środowiskowych Domów Samopomocy z Chojnowa i Złotoryi. Nie zabrakło też przedstawicieli z „Niebieskiego Parasola” i Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu.
11391480_1008047479235715_6202609612348795239_n


Pragnę podziękować wolontariuszom za ich pomoc. Bez Was ta impreza miałaby inny wymiar.
Dziękujemy Paulinie Baran i Marcelinie Michno za opiekę nad WTZ Złotoryja, Natalii Michałkiewicz i Karolinie Mihułce za pomoc ŚDS Złotoryja, Agacie Ostrowskiej i Izabeli Kwidzińskiej – WTZ „Jutrzenka” Legnica, Mai Łysoń, Liwii Kisielewicz i Martynie Pirszlewicz za WTZ Bolesławiec, Kacprowi Cybulskiemu, Arkadiuszowi Wisłockiemu i Aleksandrowi Putyrze za ŚDS przy ul. Reja w Chojnowie, Łukaszowi Falucie, Michałowi Nowakowi, Michałowi Grządkowskiemu i Kubie Borkowskiemu za opiekę nad „Niebieskim Parasolem” w Chojnowie, Danielowi Kudła i Jakubowi Szczupak za ŚDS „Lilia” w Chojnowie, Aleksandrze Malik, Magdalenie Chadała i Emilowi Giersok za DPS Legnickie Pole, Oliwii Mielnik, Oliwii Dziurbiel i Natalii Kosińskiej za WTZ Jawor, Paulinie Hołda, Karolinie Kapral i Kamili Motyka -za WTZ Świerzawa, a Martynie Czarachowicz i Samancie Mokrzyckiej za WTZ Chojnów.
Darii Jartyś, Kamili Kluga, Krystynie Pakuła, Natalii Kopyra, Stanisławie Jansch, Sandrze Spirydowicz, Angelice Czyżewskiej, Manueli Baran, Klaudii Kawa, Dagmarze Brzezińskiej dziękujemy za pomoc przez cały czas trwania konkursu. Dziękujemy również Ewelinie Płachcie.

O atmosferze niech mówią cytaty z Facebooka 🙂
Piękny dzień, wspaniali ludzie, cudowna atmosfera 🙂
Miło było znowu móc uczestniczyć w tak fajnej imprezie. Mam nadzieje ze to nie był ostatni raz:)