Miejski etap „Pegazika”

KOLEJNY SUKCES W ,,PEGAZIKU” !!!

Dziś w Domu Schrama odbyły się eliminacje miejskie XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego ,,PEGAZIK”.
Wzięło w nim udział 12 osób, reprezentantów chojnowskich szkół gimnazjalnych i podstawowych.
Nasze gimnazjum reprezentowała siedmiosobowa grupa uczniów, którzy pod kierunkiem polonistki p. Moniki Inglot od kilku tygodni przygotowywali się do udziału w konkursie.
A oto wyniki recytatorskich zmagań:
I miejsce ex aequo- Wiktoria Piechowiak i Marta Klimczyk z kl. III a
( wyżej wymienione uczennice , wraz z Natalią Sigłową z kl. II b- która 21 lutego br. zajęła I miejsce w eliminacjach gminnych- będa reprezentowały szkołę i miasto, oraz gminę Chojnów, w etapie powiatowym )
II miejsce- Weronika Grzanka z kl. III c
Wyróżnienie- Natalia Moskwa z kl.II a
Serdecznie gratulujemy!!! : )
Słowa uznania należą się również pozostałym uczniom, którzy wzorowo zaprezentowali się przed konkursowym jury, są to: Julia Musiał z kl. II b, Natalia Fijał z kl. II b i Marcin Sokołowski z kl. II a, a także wszystkim, dzielnie kibicującym swoim pociechom, rodzicom i bliskim.