Każdy może zostać mistrzem

Mityng Pływacki Dzieci i Młodzieży

W miniony piątek Fundacja Smak Sukcesu przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie hucznie zakończyła projekt „Każdy może zostać mistrzem” współfinansowany przez Burmistrza Chojnowa pana Jana Serkiesa. W Mityng Pływackim Dzieci i Młodzieży wzięło udział blisko dwustu młodych zawodników. Mali i duzi, chłopcy i dziewczęta dzielnie walczyli o miejsca na podium i medale. Niektórzy bili rekordy życiowe, inni walczyli z własnymi słabościami. Wszyscy dobrze się bawili i za sportową postawę zasłużyli na słowa uznania.

Za pomoc w realizacji projektu i Mityngu serdecznie dziękuję nauczycielom wychowania fizycznego z Gimnazjum Nr 1 w Chojnowie, a szczególnie panom Maciejowi Cieśli i Andrzejowi Traczowi.

Gorące podziękowania należą się również nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 4 za pomoc i przygotowanie zawodników.

Podziękowania kieruję też do Pana Burmistrza Jana Serkiesa za wsparcie projektu oraz pani dyrektor Elżbiety Borysewicz za udostępnienie basenu.

Magdalena Czapska
Prezes Fundacji Smak Sukcesu

Prezentujemy krótki filmik z mityngu pływackiego zorganizowanego 17 kwietnia 2015 przez Gimnazjum nr 1 w Chojnowie.

Wyniki mityngu klasy I-III

Wyniki mityngu klasy IV-VI