Młodzież zapobiega pożarom

W dniu dzisiejszym w Legnicy odbył się powiatowy etap Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. ” Młodzież zapobiega pożarom ”.
Uczestnicy reprezentujący swoje gminy musieli wykazać się bardzo dużą wiedzą z obszernego zakresu dotyczącego ochrony przeciwpożarowej i ruchu strażackiego. Naszą szkołę reprezentowali :
Kuba Borkowski kl 1a
Natalia Bałaj kl 2c
Eliminacje składały się z dwóch części: części pisemnej, w której należało rozwiązać test składający się z 30 pytań oraz części ustnej, podczas której po 3 osoby z każdej grupy wiekowej z największą liczbą punktów z testu pisemnego musiały odpowiedzieć na 3 pytania.
Reprezentantka naszej szkoły – Natalia Bałaj zajęła trzecie miejsce na szczeblu powiatowym, a tuż za nią na miejscu czwartym uplasował się Jakub Borkowski.
Dziękujemy panu Wołoszynowi i pani Helenie Malak Fotiadis za przygotowanie naszych uczestników do konkursu. Życzymy powodzenia za rok !

str