Obóz naukowy

W minionym tygodniu połowa naszej szkoły gościła w Szklarskiej Porębie. W dniach 28-31 października 2013 roku odbywał się tam obóz naukowy. Przez cztery dni uczniowie naszego gimnazjum nabywali umiejętności z zakresu edukacji regionalnej, języka angielskiego, przedmiotów przyrodniczych i śpiewu. Umiejętności te wykorzystali podczas wieczornicy, biegu patrolowego, oraz ekspedycji górskiej. Były też rozgrywki sportowe i dyskoteki.
bart
W trakcie obozu ujawniło się wiele talentów. Nasi chłopcy są mistrzami w pochłanianiu pizzy, a dziewczęta to prawdziwe kozice górskie. Mamy też wspaniałych „deszyfrantów”, mapowych, botaników, topografów, mierniczych, tancerzy, o piłkarzach nie wspominając – bo z tego przecież słyniemy.
pizza
Kadrze nauczycielskiej szczególnie miło było słyszeć od przewodników górskich, że nieczęsto zdarza im się prowadzić tak kulturalne i zdyscyplinowane grupy gimnazjalne, jak nasza.
gorki
Do zobaczenia na kolejnym obozie