Logiczne Myślenie – Mistrz logicznego myślenia – D. Laskowski 7 m-ce w Polsce
Albus – Laureat Dawid Laskowski 7 m-ce Polska, wyróżnienie Marta Zatwarnicka – 14 w Polsce
Międzynarodowy Konkurs Pangea – finał we Wrocławiu – Dawid Laskowski – 10 w Polsce.
Stypendiada polonistyczna „Ortografia” – I miejsce w Polsce – Marta Zatwarnicka
Multitest
– język angielski – 20 miejsce w kraju (Łukasz Mihułka)
– język niemiecki – 4 miejsce w kraju ( Manuela Baran)
– matematyka: 5 miejsce w kraju ( D. Laskowski- kl. I d), 10 miejsce w kraju (M. Zatwarnicka- kl. I d)
Ogólnopolski Alfik matematyczny –  D. Laskowski, 9 miejsce w województwie, 56 miejsce w Polsce
Prewencja teatralna– III miejsce w powiecie
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – awans do rejonu
Mój własny różaniec”– I, II i III miejsce w mieście
5 Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
I miejsce chłopcy i II miejsce dziewczyn
Koszykówka
II miejsce dziewcząt w powiecie
II miejsce chłopców w powiecie
Piłka nożna
I miejsce chłopców w piłce nożnej na szczeblu powiatu
II miejsce chłopców w piłce nożnej w podstrefie
III miejsce chłopców. w piłce nożnej w strefie
II miejsce dziewcząt w powiecie w piłce nożnej
III miejsce w piłce halowej chłopców LZS
II miejsce w Turnieju LZS Piłkarska Kadra Czeka
II miejsce w Biegach Przełajowych organizowany przez LZS

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach LZS i Mieszkańców Wsi 2014
.
VI m. na szczeblu strefy woj. w pływaniu (M. Cieśla)
Siatkówka
I miejsce dz. w piłce siatkowej na szczeblu powiatu
II miejsce chłopców w piłce siatkowej na szczeblu powiatu
IV m. dz. w piłce siatkowej na szczeblu podstrefy
Piłka plażowa
I m. w dz. w piłce plażowej na szczeblu powiatu
IV m. dz. w piłce plażowej na szczeblu podstrefy

II miejsce dziewcząt w Turnieju eliminacyjnym do rozgrywek strefowych w Środzie Śląskiej w piłce nożnejLZS Piłkarska Kadra Czeka w
Coca Cola Cup – etap rejonowy – II miejsce chłopców i III miejsce dziewcząt

Deng -Deng, organizowany przez PZS w Chojnowie 2 miejsce Manuela Baran 3A,