Osiągnięcia 2015/2016 – indywidualnie

Alicja Gałas – IIIa – juniorka młodsza – SIGO-GIM1

3 miejsce w szkolnych mistrzostwach Dolnego Śląska w kolarstwie górskim Mtb oraz
– 31.08.2015 – I miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w jeździe na czas dwójkami w Tuszynie,
– 12-13.09.2015- I miejsce w Międzynarodowych Otwartych Zawodach w Kolarstwie Górskim w Lubawce,
– 19.09.2015 – V m-ce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w jeździe indywidualnej na czas Wojcieszów
– 20.09.2015- II miejsce i tytuł I v-ce Mistrza Polski Szkółek Kolarskich MTB w Obiszowie

Anna Szewczyk IId -kategoria młodziczka – SIGO-GIM1

6 miejsce w szkolnych mistrzostwach Dolnego Śląska w kolarstwie górskim Mtb oraz
– 31.08.2015 – VII m-ce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w jeździe na czas dwójkami w Tuszynie,
– 12-13.09.2015 – VII miejsce w Międzynarodowych Otwartych Zawodach w Kolarstwie Górskim w Lubawce,
– 19.09.2015 – I m-ce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w jeździe indywidualnej na czas Wojcieszów
– 20.09.2015 – VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich MTB w Obiszowie

Dawid Laskowski

– I miejsce w kategorii kadeci w XVI Międzynarodowym Turnieju SOKOL CUP organizowanym przez czeski klub taekwondo,

– brązowy medal Mistrzostw Polski oraz tytuł vice-mistrza Polski Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim,

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MULTITEST 2015 – 5 miejsce w Polsce,

– kwalifikacja do etapu powiatowego konkursu „Zdolny Ślązak” z matematyki

Patryk Orzłowski

– III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legnickiego w Warcabach w kategorii wiekowej 13-18 lat

Jakub Grzela

– I miejsce w kategorii Kata Jujitsu
– II miejsce w kategorii Grappling

na IX ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym w Zielonej Górze

Adrian Szczerbik

– brązowy medal na IV Bokserskich Mistrzostwach Polski Młodzików im. Pawła Szydły

Damian Rybczyński

kwalifikacja do etapu powiatowego konkursu „Zdolny Ślązak” z matematyki

Marta Zatwarnicka

kwalifikacja do etapu powiatowego konkursu „Zdolny Ślązak” przyrodniczej i humanistycznej

wyróżnienie za utwór „Ojczyzna” Marka Grechuty na X Dolnośląskim Konkursie Piosenki Patriotycznej

wyróżnienie na XIV  Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Rozśpiewane Nutki”

Jakub Wołoszyn

najpopularniejszy sportowiec miasta Chojnów w VIII Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera, organizowanego przez portal LCA.PL oraz Gazetę Legnicką.

Wiktoria Piechowiak

– I miejsce w eliminacjach powiatowych do XXI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „PEGAZIK”.

Wiktoria Piechowiak będzie reprezentowała powiat legnicki w finale wojewódzkim ,,PEGAZIKA”, który odbędzie się w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

Piotr Łuczkowiec

wygrał eliminacje miejskie  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

oraz

zajął VIII miejsce na etapie  powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Jakub Szczupak

zdobył II miejsce w eliminacjach miejskich  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

oraz

zajął V miejsce na etapie  powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.