Osiągnięcia 2015/2016 – zespołowo

Dolnośląskice Igrzyska LZS – Jesienne Przełajowe Biegi Terenowe.
W eliminacjach strefy 4 w Ciechowie (Środa Śląska) z sukcesem pobiegli:
Marta Klimczyk (miejsce 2), Marta Sieniek (3), Nikola Klucznik (4), Karolina Rudziak (6), Dawid Urynek (1), Sylwester Kopyra (2), Justyna Dydyk (2), Maciej Merunowicz (4), Damian Grudziński (5) i Konrad Puciato (2).
Gratulujemy!!!

Finał strefy legnickiej szkół gimnazjalnych w pływaniu drużynowym.

Zespół pływaków z „Jedynki” wywalczył 5. miejsce z czasem 5 min. 55 sek

Czas uzyskany podczas zawodów jest nowym rekordem szkoły w pływaniu drużynowym. Reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Chojnowie wystąpiła w składzie: Mendel Krystian, Szumilas Michał, Mietelski Mikołaj, Rudnicki Łukasz, Chudy Jakub, Wieleżew Arkadiusz, Sobkowicz Kacper, Krakowski Dawid, Podłaszczyk Konrad, Opałko Adrian, Krynicki Michał, Cieśla Filip, Sobczak Łukasz.

„Mój własny różaniec- moja pomoc w modlitwie”.

Trzy pierwsze miejsca zajęły uczennice naszego Gimnazjum:

1 – Daria Opiela

2 – Weronika Matwiejewa,

3 –  Natalia Sankiewicz

GIMNAZJUM NR 1 W CHOJNOWIE NAJLEPSZE W TEGOROCZNEJ PREWENCJI TEATRALNEJ!!!”

A oto uczniowie, którzy przyczynili się do powyższego sukcesu: Justyna Faluta kl. II d, Paulina Hołda kl. II d, Liwia Kisielwicz kl. II d, Maja Łysoń kl. II d, Oliwia Marcinów kl. II d, Daria Opiela kl. II d, Anna Szewczyk kl. II d, Marta Zatwarnicka kl. II d, Julia Zawadzka kl. II d, Emil Giersok kl. II d, Aleksander Putyra kl. II d, Angelika Jarząb kl. III d i Daria Paduch kl. III d.
Gratulujemy!!! :

Finał podstrefy w siatkarskiej gimnazjadzie chłopców

Drużyna grała w składzie: Jakub Wołoszyn, Kacper Jędraszczyk, Patryk Orzłowski, Filip Cieśla, Mikołaj Mietelski, Łukasz Rudnicki, Sebastian Karbowniczek, Przemysław Gałaszkiewicz, Damian Nosal, Arkadiusz Wieleżew, Jakub Jagielski i Damian Rybczyński.

Finał podstrefy w siatkarskiej gimnazjadzie dziewcząt.

Drużyna grała w składzie:

Karolina Mihułka, Magdalena Chadała, Agata Być, Jagoda Ziemiańska, Natalia Michałkiewicz, Justyna Dydyk, Julia Mej, Oliwia Marcinów

Eliminacje miejskie XXI Edycji Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK.

I miejsce- Wiktoria Piechowiak z kl. I a
II miejsce- Marta Klimczyk z kl. I a
III miejsce- Weronika Grzanka z kl. I c
Wyróżnienie- Maciej Kądziołka z kl. I c

Wiktoria Piechowiak i Marta Klimczyk, zdobywczynie I i II miejsca w eliminacjach powiatowych XXI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „PEGAZIK”.

X Dolnośląski Konkurs Piosenki Patriotycznej (etap rejonowy).

Naszą szkołę reprezentowali:

Natalia Michałkiewicz, Karolina Michułka, Jagoda Ziemiańska, Klaudia Bernart, Jagoda Jadach, Magda Chadała, Daria Opiela, Michał Gorzyński oraz solistki: Ewelina Płachta i Marta Zatwarnicka

II miejsce w klasyfikacji ogólnej współzawodnictwa sportowego Powiatowych Igrzysk LZS Mieszkańców Miast i Wsi w roku 2015 w Powiecie Legnickim.