Piłkarska Kadra Czeka

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt „ Piłkarska kadra czeka” , którego organizatorem był LZS oddział Legnica, odbył się w dniu 28.04.2015r. w Prochowicach.

Rywalkami naszej „pięknej „ jedenastki były koleżanki z Krotoszyc i Prochowic. Mimo, że odnieśliśmy jedno zwycięstwo ( z Krotoszycami 2:0) i jedną porażkę (z Prochowicami 0:2), to postawa na boisku, gra piłką i poświęcenie dla zespołu każdej z dziewcząt, świadczyło o ogromnym zaangażowaniu. Byliśmy fantastyczną drużyną, która ma wolę walki i zwycięstwa. Ten czas rozgrywanego meczu pokazał jak istotna jest praca w zespole. Wywalczone II miejsce premiuje naszą drużynę dziewcząt do eliminacji strefowych w Środzie Sląskiej w dniu 13.05.2015r. gdzie do rozgrywek przystąpią drużyny z powiatów legnickiego, złotoryjskiego,średzkiego i jaworskiego.
Najlepszą zawodniczką pola w turnieju uznano Patrycję Wuschke. (GRATULACJE). Pamiątkowe dyplomy i puchar za II miejsce wręczali Członek Zarządu Starostwa Legnickiego Kazimierz Burtny oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu i Przewodnicząca Rady Powiatu LZS Stanisława Pakos.