Podziel się posiłkiem

Z radością informujemy, że zbiórka żywności, która odbyła się w dniach 25 i 26.09.2015 w chojnowskich sklepach „Biedronka”w ramach akcji „Podziel się posiłkiem”, zakończyła kolejnym sukcesem. Zebrano 995,08 kg. Obdarowano ponad 100 potrzebujących, głównie dzieci i ich rodziny z Miasta i Gminy Chojnów. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego pięknego dzieła, serdecznie dziękujemy za serce, życzliwość i empatię. Zwyczajowo już, wolontariuszami byli uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie, podopieczni Dariusza Wołoszyna.
Dyrekcji Gimnazjum , ale także Rodzicom uczniów biorących udział w akcji gratulujemy tego, że wychowując swoje dzieci potrafili wszczepić wrażliwość, chęć niesienia pomocy i bezinteresowność. Dziękujemy również Kierownikom i Pracownikom obu chojnowskich „Biedronek”za życzliwość. Jeszcze raz, szczere słowa podziękowań, kierujemy do wszystkich tych osób, które choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do wyniku tej ogólnopolskiej akcji.

W imieniu członków Stowarzyszenia „Dajmy szansę” – Joanna Józefczuk