Siatkarski Memoriał

Dnia 8.05.2015r. w Iwinach odbył się memoriał dla szkół im. Jana Pawła II. Udział w turnieju siatkarskim wzięły cztery drużyny:
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwinach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osiecznicy
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolesławcu
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Chojnowie
Od samego rozpoczęcia turnieju panowała przyjemna atmosfera między wszystkimi uczestniczącymi. Pierwszy mecz drużyna z naszego gimnazjum zagrała przeciwko szkole z Osiecznicy. Po dwóch wygranych setach, nasze dziewczęta zakończyły mecz wygraną 2:0 . Po krótkiej przerwie nadszedł czas na kolejny mecz z gimnazjum w Bolesławcu. Po bardzo wyrównanej rywalizacji nasza drużyna przegrała wynikiem 2:1 . Pomimo przegranej nie opuszczały nas dobre nastroje i nie traciliśmy pozytywnego nastawienia przed ostatnim meczem. Tuż przed rozpoczęciem meczu z gimnazjum w Iwinach, cała nasza drużyna wraz z panem Zatorskim złożyła życzenia urodzinowe oraz odśpiewała sto lat, naszej koleżance, która obchodziła w tym dniu urodziny. W jeszcze lepszych nastrojach przystąpiliśmy do ostatniego meczu. Graliśmy trzy sety, po których niestety nasza drużyna przegrała. Mimo porażki wracaliśmy z turnieju we wspaniałych nastrojach z pucharem za trzecie miejsce. Cały turniej wspominamy bardzo miło.