Sukces Jakuba Borkowskiego na OTWP

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy zorganizowała kolejną edycję Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej przebiegającego pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.
Eliminacje powiatowe odbyły się w dniu 30.03.2015 roku o godzinie 10.00 na terenie Starostwa Powiatowego w Legnicy. Konkurs już tradycyjnie odbył się w trzech grupach wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne). Konkurs rozpoczął się od testu pisemnego, który wyłonił finalistów z każdej grupy wiekowej. Najlepsi zawodnicy z powiatu rywalizowali między sobą w teoretycznych konkurencjach, a zwycięzcy konkursu w każdej z grup będą reprezentować nasz powiat podczas eliminacji wojewódzkich. Miło jest mi poinformować, że uczeń klasy 3a Jakub Borkowski zajął fantastyczne 2 miejsce, będąc o krok od wygranej i możliwości reprezentowania powiatu na szczeblu wojewódzkim. Jakubie – serdecznie gratulujemy.
Jakub Borkowski