Sukcesy naszych uczniów i …absolwentów

26 września w Świetlicy Wiejskiej w Goliszowie zostały rozegrane kolejne już Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Warcabach. W zawodach udział wzięli reprezentanci gmin: Chojnów, Legnickie Pole oraz miasta Chojnów.
W kategorii 13 -18 lat Patryk Orzłowski zdobył 6,0 pkt wygrywając tym samym całe zawody.

W sobotę 3 października zawodnik naszego gimnazjum i chojnowskiego LMKS „SFORA” Dawid Laskowski zajął 1 miejsce w kategorii Kadeci (rocznik 2001, 2002, 2003) na XVI międzynarodowym turnieju SOKOL CUP 2015, zorganizowanym przez czeski klub Taekwondo TJ SOKOL Hradec Králové

Również 3 października zawodniczki Klubu SIGO-GIM1 startowały w Szkolnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. W klasyfikacji indywidualnej szkół gimnazjalnych Alicja Gałas stanęła na podium zajmując fantastyczne 3 miejsce, zaś miejsce 6 zajęła Ania Szewczyk.
Nadmienić chcemy, iż w klasyfikacji drużynowej tej grupy zajęliśmy 4 miejsce.

Dzisiaj zaś reprezentacja naszego gimnazjum zajęła 2 miejsce w Jesiennych Powiatowych Biegach Przełajowych odbywających się w Krajowie. Fantastycznie  zaprezentowały się klasy I: Sieniek zajęła 2 miejsce a Marta Klimczyk – 3 w kategorii dziewcząt, w kategorii chłopców miejsce 1 zajął Dawid Urynek. W klasach drugich – 3 miejsce zajęła Justyna Dydyk, Natalka Cieślak była 5. Wśród chłopców – Maciej Merunowicz zajął 4 miejsce, a Damian Grudziński – 8.
W klasach III na 3 miejscu był Damian Rybczyński, godnie też zaprezentował się Damian Nosal, wśród dziewczyn Natalia Bekacz – 4, Gosia Czernatowicz -5, i Agata Gucał – 7.

6 października 2015  w Bystrzycy Kłodzkiej absolwentki naszego Gimnazjum, reprezentujące Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie wywalczyły srebro w finałe ligi wojewódzkiej szkół ponadgimnazjalnych.
Naszym sportowcom i ich trenerom  serdecznie gratulujemy.