Telewizyjny Cooltywator Możliwości

„Telewizyjny Cooltywator Możliwości”

Już we wrześniu cheap jerseys bieżącego roku szkolnego w thirdMat Gimnazjum nr 1 im. Jana wholesale jerseys Pawła II w Chojnowie ruszył projekt thing „Telewizyjny Cooltywator Możliwości „
Każdy gimnazjalista , marzący o karierze dziennikarskiej , będzie miał możliwość poznać z bliska świat mediów .
Patronat nad przedsięwzięciem objęła działająca przy szkole Fundacja „ Smak Sukcesu „.
W czasie realizowania projektu poznamy świat telewizji i dziennikarstwa cheap . Będziemy redagować artykuły , przeprowadzać wywiady , robić zdjęcia i montować filmiki cheap jerseys China .
Na koniec podsumujemy pracę nad projektem , podzielimy się Your doświadczeniami i zaprezentujemy nasze Defensive umiejętności .
Już w listopadzie weźmiemy udział w trzydniowym warsztacie telewizyjnym we Wrocławiu .
Nasz projekt finansowany jest ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności (w ramach programu Równać Szanse ), administrowanej przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

0 replies